Parfémy a drogerie FM World

Hledat

Kategorie

Vernostni program Dekorativni kosmetika

KONTAKTY

FM-DROGERIE.CZ

Petr Beneš

Fr.Veselého 673

435 11 Lom u Mostu

....................................

Mobil : 604 749 951

SMS, volání 9:00-23:00

E-mail : info@fm-drogerie.cz

ICQ : 197-299-316

 

Použít lze i

kontaktní formulář
Vytvoření účtu »
Nákup bez registrace!

Vaše vůně?

Zde bych rád uvedl několik informací o společnosti FM Group

 

Co myslíte? Jakou roli hrají v našem životě vůně? V mnoha případech, než něco uvidíme, nebo se toho dotkneme, ještě před tím to ucítíme!

____________________________________________________________________________

 

Společnost na výrobu parfémů FM Group má již více jak desetiletou historii. Filozofie firmy je zprostředkovat spotřebiteli, tedy nám, známé značkové a moderní vůně v co nejlepší ceně a v původní kvalitě.

FM GROUP je marketingová společnost fungující na mnoha úrovních v FMCG sektoru. Společnost byla založena v Polsku v roce 2004 a dočkala se rychle uznání na mezinárodním trhu s parfémy. V současné době je společnost založena na francheesingu s 50 základnami po celém světě, které se společně starají o obrat 86 milionů Eur.

Namísto drahých marketingových kampaní, které známe od exkluzivních kosmetických značek, se FM GROUP věnuje modelu, který můžeme nazvat Mnohaúrovňový Marketing. Společně s širokou nabídkou a nízkými cenami se tento model podílí na atraktivním poměru ceny a kvality.

Rok 2010 - 6. VÝROČÍ FM GROUP

Společnost FM World slaví již šesté výročí od jejího založení. Tento rok se rozrostla o další statisíce nových členů, otevřelo se několik nových poboček ve světě a spolu se sortimentem značky FM roste i jeho popularita a oblíbenost. GRATULUJEME.

Před více než pěti lety, když vznikla firma FM GROUP Polska, jsme používali název FM by Federico Mahora. Naším záměrem bylo, aby tato značka byla spojována s elegancí, hodnotou. Chtěli jsme jí dát výjimečný, světový rozměr, který si od začátku zasloužila. FM GROUP si od té doby dokázalo podmanit prakticky celý svět. Dnes je již ve více než 50 zemích na všech kontinentech. Pro zdůraznění tohoto úspěchu a tradic naší firmy jsme se rozhodli, že se vrátíme k názvu FM by Federico Mahora a dáme jej všem parfémům naší firmy.

 

A jaké že produkty firma FM nabízí?

Společnost FM Group World se zaměřuje především na prodej parfémů a parfémovaných vod pro dámy a pány. V lednu roku 2009 byl sortiment produktů rozšířen o produkty pro domácnost pod označením For Home (nově Smart&Clean). Nabídka FM produktů také obsahuje několik kolekcí zaměřených na konkrétní typ kosmetiky jako jsou kolekce Pure (bývalá klasická dámská a pánská kolekce), dále kolekce Gold Regenesis, HairLab, FontainaVie, FootCare a mnohé další.

 

A jsou produkty FM Group opravdu na vysoké úrovni kvality vzhledem k tak nízké ceně?

Vůně se podle platné legislativy nedají patentovat a na tom je postavena obchodní strategie společnosti FM Group. Nadnárodní firma FM Group nakupuje od společnosti DROM originální vonné esence, ve vlastních továrnách k nim přidá další 4% vonných látek a plní je do svých flakónů a výsledkem je vysoce kvalitní parfém, který pod značkou FM stojí o 50-90% méně, než ty samé "značkové vůně" v parfumerii, kde těchto 50-90% platíte právě za značku, pronájem prodejny, plat prodavačky apod. Musíme si uvědomit, že flakon nebo nápis na něm vůni nikterak neovlivní.

 

Právě tato megaparfumérská firma DROM vyrábí a dodává úplně ty samé vonné látky (základní komponenty všech parfémů) i pro většinu oněch značkových výrobců parfémů. Proto jsou výsledné parfémy prodávané pod značkou FM by Federico Mahorra takřka totožné se světoznámými módními a drahými značkami. Popis a přirovnání k parfémům konkrétních a jednotlivých vůní Vám je má jen přiblížit, nepředstavují však skutečný produkt, ke kterému jsou přirovnávány.


Kromě společnosti FM Group World, se můžete k našim výrobkům dostat i díky našim členům tzv. obchodním partnerům. Obchodní partner Vás seznámí s výrobky pomocí katalogu našich výrobků a vzorečků jednotlivých vůní a Vy se sami můžete přesvědčit o jejich kvalitě...

 

Opravdu se dá věřit tomu, že za tak nízkou cenu dostanu kvalitní výrobek?

Společnost FM Group vyrábí parfémy, které jsou inspirované známými značkami jako např. Hugo Boss, Christian Dior, Chanel, Davidoff, Cacharel, Lacoste, Dolce&Gabanna, Elizabeth Arden, Mexx a mnoha dalšími, s cenou o poznání nižší. Tajemství spočívá v efektivnějším způsobu prodeje výrobků přes obchodní partnery. Není proto potřeba platit nájem v běžném obchodě, ani platy prodavačům, energie, dopravu a další náklady. To je hlavní důvod, proč jsou naše výrobky výrazně levnější.

 

A jak jsme si onu popularitu zasloužili?

Kvalitními parfémy - jak již bylo zmíněno, nakupujeme originální vonné látky díky kterým jsou FM parfémy velmi kvalitní a vydrží vonět dlouho a dlouho

Cenou produktů - najdete levnější Parfém než u FM Group?

Výdělkem do vaší kapsy - 30% sleva po registraci + provize 3-21% z obratu vaší sítě

 

Tak jak jste se rozhodli? Opravdu chcete vynakládat velké částky za originální parfémy světoznámých výrobců když za stejnou, i vyšší kvalitu můžete mít mnohem více a zaplatit o mnoho méně?


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

REKLAMA

Prohlédněte si hodnocení eshopu ostatními zákazníky
Přejít na hodnocení obchodu na Heureka.cz
Certifikát spokojenosti
Náš obchod získal díky vám, zákazníkům, certifikát spokojenosti od Heureka.cz. Děkuji!

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Newsletter

Informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů.