Parfémy a drogerie FM World

Hledat

Kategorie

Vernostni program Dekorativni kosmetika

KONTAKTY

FM-DROGERIE.CZ

Petr Beneš

Fr.Veselého 673

435 11 Lom u Mostu

....................................

Mobil : 604 749 951

SMS, volání 9:00-23:00

E-mail : info@fm-drogerie.cz

ICQ : 197-299-316

 

Použít lze i

kontaktní formulář
Vytvoření účtu »
Nákup bez registrace!

Vaše vůně?

Vyberte si parfém ke svému znamení horoskopu


 

Spontánní Beran (21.3. - 20.4.)

Impulzivní, energická, neklidná a věčně v pohybu. Přesně taková je žena narozená ve znamení Berana. Stejně rychle, jako se pro něco nadchne, to i opustí a vymění za něco jiného, ještě úžasnějšího. Zkrátka má neustálou potřebu zkoušet a objevovat nové a nové věci. Aby se jí parfém zalíbil, musí být energický, svěží a proměnlivý. Tak jako ona. Nepotrpí si na žádnou okázalost ani přehnaný luxus. Na plné čáře u ní vítězí lehká jednoduchost ve stylu jemné květinové nebo ovocné vůně. Vztah jí ale vydrží pouze jedinou sezónu. Pak opět zatouží po změně.
Vůně: Pro aktivní, impulzivní a bláznivou povahu žen, které se narodili ve znamení Berana, jsou vhodné živé, trochu drzé, opovážlivé vůně. Její oblíbená vůně vyzařuje smělé a svobodné city, naplní energií tělo i duši.
Tip pro ženy: citrusově - ovocné a orientálně - květinové vůně:

33FM, 09FM, 263FM, 149FM
Tip pro muže: orientálně - dřevité:
470FM, 471FM,  301FM, 326FM, 335FM

Věrný Býk (21.4. - 21.5.)

Smyslnost, rozvaha, touha po kvalitních a osvědčených věcech, to jsou hlavní rysy býčí povahy. Pokud se žena-Býk jednou zamiluje, zůstává své lásce věrná. Stejné je to s vůní. Parfém je pro ni závazek, výběr, o němž nepochybuje, a pokud se skutečně rozhodne, není co řešit. Neexistuje na světě síla, která by to mohla změnit. Velmi často sahá po bohatých, ale ne těžkých květinových či lehce dřevitých vůních, a dá jen na léty prověřenou kvalitu. Proto si většinou odnáší tentýž parfém. I když se někdy po dlouhém rozmýšlení rozhodne vyzkoušet něco jiného, vždycky má pro jistotu v záloze v koupelně na poličce připravené své staré oblíbence.
Vůně: Ženy narozené v tomto znamení mají v oblibě pronikavé a bohaté vůně, kompozice exotických vábivých aromat. Pro muže jsou vhodné jednoduché, ale specifické, silné vůně, které vyzařují dokonalé teplo a pokoj.
Tip pro ženy: květinově - ovocné vůně:
10FM, 17FM, 292FM, 321FM, 700FM, Utique Flamingo
Tip pro muže: dřevitě - citrusové:
55FM, 195FM, 333FM, 472FM

 Zasvěcení Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci mají plno přátel i plno skvělých nápadů. Zajímá je vše kolem a po novinkách jsou úplně diví. Zkrátka neexistuje nic, co by se nemohli naučit nebo vyzkoušet! Vždy jsou také v obraze, pokud jde o voňavé módní trendy, a s předstihem například vědí, jaké že novinky od FM Group se jak jmenují, a že jejich vůně jsou stejně úžasné jako jejich názvy. To samozřejmě ale vůbec neznamená, že Blížence už potom nemůžete nikdy nijak překvapit. Zkuste ho třeba místo nejžhavější novinky jednou obdarovat nějakým starším, ale přesto zajímavým parfémem FM Group, který nějak záhadně přehlédl. Chybovat zcela určitě nebudete, když zapátráte po orientální vůni, po svěží citrusové vůni.
Vůně: S osobností žen-Blíženců jsou v harmónií lehké, svěží, květinové vůně. Oblibují si jemné, mladistvé parfémy, ze kterých vyzařuje pocit "žít je úžasné". Nebo se jedná o ženu nebo muže, s rozmanitou povahou Blíženců ladí hlavně svěží vůně.
Tip pro ženy: květinově - dřevité svěží vůně:
414FM, 320FM, 351FM, 365FM

 Tip pro muže: aromatické vůně:
56FM

Citlivý Rak (22.6. - 22.7.)

Věčně zasněná, citlivá a obrovskou fantazií i intuicí vybavená je žena narozená ve znamení Raka. Parfém je pro ni naprosto nepostradatelnou součástí kosmetické výbavy. Patří mezi ženy, které oblíbenou vůní nepokropí pouze sebe, ale také polštář či svého domácího mazlíčka. Při výběru parfému je velmi zásadová a nespokojí se jen tak s něčím. Proto je lepší nechat ženu-Raka, aby si sama vybrala, a pak jen s úsměvem zaplatit účet. Její vůně totiž musí být něčím výjimečná, lehce tajemná, jemná, ale i živá. I kdybyste se rozkrájeli, nemůžete se strefit správně. Určité vodítko vám přece jen nabídnu - líbí se jí vůně fialek, růže, ambry i máty.
Vůně: Pro citlivý, romantický temperament žen jsou vhodné lehké vůně. Jejich oblíbený parfém vyzařuje ženské teplo a smyslnost. I výběr mužů narozených v tomto znamení ovlivňují city a nálady. Obvykle mají rádi klasické vůně s romantickými, teplými aromaty.
Tip pro ženy: květinově - citrusově svěží vůně:
702FM, 283FM,298FM, 360FM
Tip pro muže: citrusově - dřevité vůně:
57FM, 93FM, 452FM

Výstřední Lev (23.7. - 22.8.)

Lvice je hrdá, sebevědomá, velkorysá, energická a miluje luxus. Nemá strach z ničeho, a už vůbec ne z výstředností. Naopak je ráda vyhledává. Ženu narozenou ve znamení Lva nikdy nepřehlédnete. Nejen svým vzhledem, ale rovněž svým chováním a vůní vás hned na první pohled upoutá. Potrpí si na velmi silné parfémy, které voní po kosatci, jasmínu, cedru, ambře či orientálním koření a je ochotná za ně zaplatit cokoli. Pokud tedy nemáte peníze na to, abyste jí pořídili originál od FM Group, kupte jí raději květinu.
Vůně: Pro ženy tohoto znamení jsou vhodné parfémy, které ješte lépe vystihují to, že se narodili ve znamení Slunce. Také muži mají v oblibě vůně vyzařující energii a elán, které vzbudí touhu a podmaňování.
Tip pro ženy: květinově - orientální vůně:
20FM, 97FM, 132FM, 183FM, 147FM, 317FM, 354FM
Tip pro muže: dřevité - svěží vůně:
43FM, 135FM, 198FM, 327FM

Elegantní Panna (23.8. - 22.9.)

Střídmá, pečlivá a pilná včelka je žena, která se narodila ve znamení Panny. Nespoléhá se vůbec na nikoho a na nic, pouze sama na sebe. Nepotrpí si ani na výstřednosti, ani na přehnanou péči. To ovšem rozhodně neznamená, že se o sebe nestará. Naopak - svému vzhledu věnuje spoustu času a úsilí, i když to možná často na první pohled není patrné. Nikdy ji nenačapáte s neupravenými nehty, mastnými vlasy či upoceným podpažím. Mezi její zaběhnuté ranní rituály patří i decentní navonění krku, dekoltu a zápěstí jemně květinovou a svěží toaletní vodou.
Vůně: Pro přirozenou smyslnost žen narozených v tomto znamení jsou vhodné jemné parfémy, vůně, které nejsou výstřední, ale přesto vyvolají pozornost okolí. Vyhýbá se dotěrným vůním. Muži - Panny mají oblíbené originální, svěží vůně.
Tip pro ženy: květinové vůně (šeřík, růže):
 05FM, 07FM, 292FM
Tip pro muže: kořenitě - svěží vůně:
52FM, 134FM, 459FM, 199FM

Nerozhodné Váhy (23.9. - 23.10.)

Žena-Váha je vybavena pořádnou dávkou sex-appealu. Její velmi krásný úsměv a od přírody veselá a společenská povaha vždycky udělají své. O nápadníky prostě nemá v žádném případě nouzi. Zdálo by se, že snad ani žádný další omamný prostředek k životu nepotřebuje. Parfém si však Váha vzít nenechá. Jenomže kvůli své váhavé povaze se neustále potýká s problémem, jaký si vybrat a při jaké příležitosti ho použít. Než si nějakou vůni opravdu koupí, uspořádá velkou dámskou akci, návštěvu parfumerie nebo mého internetového obchodu, kde si může zakoupit vzorek všech vůní, a nechá za sebe rozhodnout své kamarádky. Váhavá Váha určitě nepochybí, vybere-li si jemné květinové vůně.
Vůně: Mají rádi parfémy, které propůjčují svým nositelům půvab vyzařující z žen jako Brigitte Bardot a Catherine Denevue. Ony měli ženskost v krvi a tato vlastnost je typická pro toto znamení. Muži-Váhy vědí jak očarovat ženy a proto jsou pro ně vhodné vkusné a jemné vůně.
Tip pro ženy: květinově - ovocné vůně:
10FM, 17FM, 25FM, 180FM, 433FM, 281FM, 323FM
Tip pro muže: citrusově - svěží vůně:
57FM, 134FM, 452FM, 93FM

Impulzivní Štír (24.10. - 22.11.)

Ví, co chce, a tvrdě si za tím jde. Tak lze v krátkosti charakterizovat ženu zrozenou ve znamení Štíra. Jeden neví, co od ní může očekávat. Umí být pozorná, něžná a bezbranná, ale i chladná a mstivá. Je buď vaším nejlepším přítelem, nebo velmi obávaným nepřítelem. Nikdy nic mezi tím. Parfémy FM si zásadně vybírá podle nálady. Dá se tedy říct, že vůně u ženy-Štíra funguje jako varovný signál pro okolí: ucítíte-li květiny, zajděte s ní na oběd, na kávu a klidně vtipkujte; zavětříte-li dřevo, kliďte se jí raději z cesty. K této impulzivní a nekompromisní ženě se určitě hodí svěží, lehce štiplavá vůně.
Vůně: Pro ženy jsou vhodné sladké, přitažlivě tajemné vůně, ze kterých vyzařuje ženskost. Muži tohoto znamení mají rádi parfémy, které jsou dvojsmyslné, smyslné a plné protiřečení.
Tip pro ženy: květinově - orientální vůně:
20FM, 97FM, 146FM, 297FM, 318FM, 354FM
Tip pro muže: orientálně - fougére vůně:
43FM, 135FM, 332FM

Nestálý Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelkyně je věčná optimistka, společenská, čestná, ale s jednou malou vadou na kráse - je až nezdravě nezávislá. Její potřeba svobody tak trochu hraničí s egoismem. Drží se zásady ,Hlavně se nevázat. Jakmile má pocit, že ji něco nebo někdo svazuje, balí kufry a rychle mizí. Podobně přistupuje i k parfémům. I když jí stále voní, má potřebu je vyměnit za nové, ještě neovoněné. Nedá se proto ani přesně říct, jakým parfémům dává přednost - zda sladkým, květinovým, ovocným, kořeněným, nebo dřevitým. Střídá je podle nálady a potřeby. Pokud jí chcete udělat radost, kupte jí k narozeninám pokaždé úplně jiný. Začněte třeba s lehce orientálním parfémem, pokračujte se svěží romantickou vůní a skončete parfémem vonícím po vodním melounu a mátě.
Vůně: Pro temperamentní osobnost žen se hodí květinové, lehké vůně, které jsou současně klasické i sportovně elegantní. Jejich oblíbená vůně je motivuje k pozitívnímu smýšlení a k dobré náladě. Pro muže jsou vhodné vůně, ze kterých vyzařuje mládí.
Tip pro ženy: citrusově - květinové a orientálně - dřevité vůně:
23FM, 34FM, 320FM, 174FM
Tip pro muže: dřevitě - kořeněné:
477FM, 151FM, 152FM, 329FM

Realistický Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozoroh patří mezi nejspolehlivější znamení zvěrokruhu - nikdy neporuší dané slovo, a když skutečně miluje, pak je to navždy. Vyhněte se okázalým projevům, to na realistickou a praktickou ženu v tomto znamení vůbec neplatí. Nemiluje velká gesta ani přehnané emoce. Odtud možná pochází představa, že by měla dostat spíš fritovací hrnec než parfém. Což je hluboký omyl. Stejně tak jako každá žena i ona má radost z krásné FM vůně. Jen si prostě musíte zvyknout, že nebude skákat dva metry vysoko. Ale pokud zapojíte trochu fantazie a darujete jí jiný parfém než ten, který už několik let používá, rozzáří se jako sluníčko. Zkuste to třeba s lehounce opepřeným parfémem FM 146 či s květinově-dřevitou vůní.
Vůně: Ženy tohoto znamení jsou sebevědomé, silné a energii vyzařujícíe, vědí co chtějí, jsou samostatné a ambiciózní. Pravděpodobně použijí silnou, klasickou vůni. Muži mají rádi klasické, chladné vůně, které jim propůjčují solidnost ale i sílu a eleganci.
Tip pro ženy: orientálně - kořeněné vůně:
 24FM, 173FM, 177FM
Tip pro muže: orientálně - fougére vůně:
54FM, 473FM, 300FM

Intelektuální Vodnář (21.1. - 20.2.)

Žena intelektuálka rovná se žena-Vodnář. Debaty o ideálech, politických a společenských problémech, které vede se svými přáteli, ji plně zaměstnávají. Takže móda, kosmetika a parfémy jí téměř nic neříkají. A kdyby přece jen četla tento článek, jakou FM vůni jí doporučit? Něco jemného, nic příliš výstředního, ne moc drahého, ale třeba takového, co by jí nahradilo vůni jejího oblíbeného heřmánkového šamponu, který už od dětství používá. Možná by se nadchla pro čistou vůni hrušek, pivoňky nebo rybízu.
Vůně: Vyjímečná žena - vyjímečný parfém! Straní se konvencí a také vůně si vybírá jedinečné, nezvyklé. Vůně, které když někdo ucítí, hned bude vědět o koho se jedná. Parfém muže - Vodnáře je dynamický, čerstvý a vitální.
Tip pro ženy: květinově - dřevité vůně:
414FM, 428FM, 320FM, 351FM, 365FM
Tip pro muže: svěží dřevité vůně:
55FM, 56FM, 151FM, 334FM

Zasněné Ryby (21.2. - 20.3.)

Žena narozená v Rybách je věčný snílek. Stále létá někde v oblacích a jenom nerada si připouští realitu. Pokud si chcete povídat na téma plány do budoucna či umění, je tím správným posluchačem a partnerem, ale budete-li s ní chtít řešit rodinné problémy, neuspějete. Vyslechne vás, možná i pochopí, ale neporadí. S FM parfémy je to něco jiného. Dokázala by o nich hovořit hodiny. Nutno podotknout, že v parfumeriích je pravidelným návštěvníkem. Baví ji totiž očichávat flakony a při tom si představovat místo, člověka či příležitost, pro které by se hodily. Nejlepší volbou pro Rybky je svěží ovocně-květinový parfém vonící po lotosu, hyacintu, vodních květech, konvalince a vanilce, nebo romantická vůně.
Vůně: Ženy - Ryby jsou věčně zasněné a pro jejich romantickou osobnost jsou vhodné jemné, průzračné vůně (vůně čerstvé trávy, deště nebo vůně mořského vzduchu). Pro muže tohoto znamení jsou vhodné tajemné vůně.
Tip pro ženy: květinově - ovocné vůně:
17FM, 25FM, 433FM, 180FM, 281FM, 321FM, 322FM
Tip pro muže: orientálně - kořeněné vůně:
224FM, 466FM, 199FM, 336FM

 

Zdroj: Internet


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

REKLAMA

Prohlédněte si hodnocení eshopu ostatními zákazníky
Přejít na hodnocení obchodu na Heureka.cz
Certifikát spokojenosti
Náš obchod získal díky vám, zákazníkům, certifikát spokojenosti od Heureka.cz. Děkuji!

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Newsletter

Informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů.