Parfémy a drogerie FM World

Hledat

Kategorie

Vernostni program Dekorativni kosmetika

KONTAKTY

FM-DROGERIE.CZ

Petr Beneš

Fr.Veselého 673

435 11 Lom u Mostu

....................................

Mobil : 604 749 951

SMS, volání 9:00-23:00

E-mail : info@fm-drogerie.cz

ICQ : 197-299-316

 

Použít lze i

kontaktní formulář
Vytvoření účtu »
Nákup bez registrace!

Vaše vůně?

Vyberte si vůni v danou denní dobu
Parfém jako součást Vaší osobnosti v každou denní dobu.

Stejně jako každý z nás, má i fm parfém svoji jedinečnou osobnost. Ideální je mít možnost výběru z více druhů parfémů, protože parfém by se měl volit podle vaši momentální nálady, která může být prostřednictvím parfému čitelnější i pro vašeho milého/milou, a může mu/jí napovědět o vaši touze po euforii, střízlivosti nebo snaze jen tak relaxovat. Ženy, které zůstávají léta u jednoho parfému, mohou na okolí působit omšele a s nedostatkem fantazie. Pamatujte, že parfém, který si vyberete, by měl být ideálním výrazem vaši osobnosti a nálady, v níž se nacházíte. Parfém je tajnou zbraní v ruce ženy i muže.

__________________________________________________________________________

 

Kolik parfémů by měla vlastnit žena?
Minimum parfémů, které by měla žena vlastnit, jsou čtyři. Jako optimum se uvádí dvanáct. Optimálním kompromisem je 6 až 8 parfémů menší velikosti - 15 až 30ml.

Kolik parfémů by měl vlastnit muž?
U mužů je otázka množství používaných parfémů snažší. Počet vůní muže je nižší než jak je tomu u žen. Odhadem tak kolem 4-6 parfémů by mělo být ve výbavě každého muže. I muž má své nálady a podle toho volí vhodnou vůni pro momentální chvíli.


Pracující žena - parfém do kanceláře
Vhodným parfémem do práce je nevtíravá vůně, nejlépe svěží a čistá, eventuelně jemně květinová. Vyzkoušejte seriózní FM 146 (inspirace Lacoste). Vyhýbejte se po ránu těžším květinovým, sladce dřevitým a ostře kořeněným parfémům. Působí invazivně a nepříjemně na ostatní a pro tuto denní dobu je nejméně vhodný.


Parfém na dobu oběda
Doba oběda je nejlépe doplněna lehkými květinovými nebo zelenými parfémy například sváteční květinová vůně s tóny citrusu. Vyzkoušejte FM 181 (inspirace Moschino).


Parfém na odpoledne
Na odpoledne se hodí květinové, ovocné nebo ambrové typy s tóny broskví a svůdného ušlechtilého dřeva. Sáhněte po FM 33 (inspirace Dolce & Gabbana).


Parfém na večer
Ideální je využít těžší a rafinovanější parfém se sexy svůdnými ingrediencemi. Překvapí vás zralými tóny švestky a broskve, květinovým nádechem jasmínu a konvalinky a dozvukem santalového dřeva a mošusu. Pro tuto příležitost doporučuji sáhnout po FM 173 (inspirace Christian Dior) nebo FM 177 (inspirace Giorgio Armani).
V dopoledních hodinách buďte s množstvím opatrnější, zatímco navečer nějaká ta kapka navíc nevadí.


Parfém na vernisáž, do galerie nebo na koncert
Vybírejte zajímavé, lehce ostré vůně s nádechem dřeva či koření, vyzkoušejte parfém FM 271 (inspirace Gabriela Sabatini), nebo tajemný FM 142 (inspirace Christian Dior).

 

Zdroj: Internet


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

REKLAMA

Prohlédněte si hodnocení eshopu ostatními zákazníky
Přejít na hodnocení obchodu na Heureka.cz
Certifikát spokojenosti
Náš obchod získal díky vám, zákazníkům, certifikát spokojenosti od Heureka.cz. Děkuji!

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Newsletter

Informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů.