Parfémy a drogerie FM World

Hledat

Kategorie

Vernostni program Dekorativni kosmetika

KONTAKTY

FM-DROGERIE.CZ

Petr Beneš

Fr.Veselého 673

435 11 Lom u Mostu

....................................

Mobil : 604 749 951

SMS, volání 9:00-23:00

E-mail : info@fm-drogerie.cz

ICQ : 197-299-316

 

Použít lze i

kontaktní formulář
Vytvoření účtu »
Nákup bez registrace!

Vaše vůně?

AURILE ... LAHODNÁ KÁVA

Seznamte se s novou značkou FM GROUP! Objevte bohatství kávy Aurile, její chuti a aroma!

 

Aurile je novou produktovou značkou v nabídce FM GROUP World, která byla vyvinuta jako kombinace wellness produktů, zdravého jídla a myšlenky MLM. První

skupina výrobků, uváděných na trh pod značkou Aurile, zahrnuje kávu a její příslušenství.
V kávě se nachází velký potenciál. Hodnota celosvětově prodaných kávových zrn řadí kávu na druhé místo ze všech komodit. Každý den jsou po světě vypity téměř 2 miliardy šálků kávy. Jedná se o druhý, po vodě, nejčastěji konzumovaný nápoj.
Pojďme dát dohromady co nejvíce lidí, kteří při výběru svého oblíbeného nápoje sáhnou po Aurile.

Vědecký výzkum

V okamžiku, kdy čtete tento text, již přemýšlíme o nových produktech. Zkoumáme, jak efektivně získat ingredience s unikátními efekty. Snažíme se, aby jejich cenné vlastnosti nebyly zničeny horkou vodou nebo vysokým tlakem.
Každý den se divíme, co vše můžeme udělat, aby naše skvělé produkty byly ještě lepší. Neděláme to sami. Vynikající polští vědci nám ve svých laboratořích pomáhají rozvíjet originální receptury funkčních káv.

Arabica nebo Robusta?

Po mnoho let panoval názor, že nejušlechtilejším druhem kávy je arabica. Robusta byla považována za méněcennou, s nižší kvalitou. Dnes se degustátoři domnívají, že některé kmeny robusty převyšují arabicu chutí i aroma. Která z nich je lepší?
Oba druhy kávy se bezesporu liší intenzitou vůně a chutí, což je očividné nejen profesionálům.  Arabica je považována za jemnější, vyváženější a sladčí, zatímco robustě přijdou na chuť příznivci silnější kávy, s hmatatelnými, lehce hořkými tóny. V její chuti dominují čokoládové a zemité tóny. Výhodou arabicy je však mnohem složitější a intenzivnější aroma.
Pěstitelé dodávají, že obě kávy vyžadují různé druhy úprav a mají také jiné potřeby při pěstování. Arabica má dlouhou a bohatou historii. Můžeme rozlišit až několik desítek kmenů a množství vypěstované arabicy pokrývá téměř 80% světové produkce kávy. Je mnohem náročnější na pěstování, déle dozrává a má nižší odolnost než robusta.
Robusta, která byla vědci objevena relativně pozdě, až v devatenáctém století, má jen několik kmenů. Je mnohem méně náročná na podmínky při pěstování, méně citlivá na změny vlhkosti a sluneční svit a může růst na rovině. Často se díky bohaté a krémové textuře používá při výrobě rozpustné kávy a směsí na espresso.
Naše doporučení: Moka Sidamo, Espresso Blend a Master Blend.
Která značka je lepší? To vše záleží na Vašich individuálních potřebách a preferovaných chutích. My jsme se rozhodli pro všechny tři varianty: čistá, 100% arabica, a jedinečná směs arabicy a robusty.

Moka Sidamo je jednou z nejlepších odrůd africké arabicy, pocházející z vybraných plantáží Etiopie. Zrna dlouho dozrávají v kávových zahradách ekologicky čistého regionu Sidamo, nacházejícího se ve výšce do 1 800 metrů nad mořem. Káva připravená z těchto zrn je sametová, bez hořké příchuti, s lehkým květinovo-vinným akcentem. Odborníci se shodují, že moka je jednou z nejušlechtilejších odrůd kávy arabica. Doporučují, pít ji díky její hedvábné chuti, bez přísad. Zanechává příjemnou, sladkou chuť, propletenou lehkými nakyslými tóny. Složení 100% arabica naleznete v přírodních kávách série Aurile Excellence.
Espresso Blend je stvořeno pro milovníky klasického espressa. Jedná se o originální směs pečlivě vybraných zrn z plantáží v Jižní Americe. Srdcem směsi jsou odrůdy pěstované v horských oblastech Brazílie a Kolumbie, ale svou výraznou, plnou chuť získala díky 10% příměsi mastných zrn indonéské robusty.
Ideální poměr zrn - 60% arabicy a 40% robusty - způsobuje, že Aurile Espresso Experience má nezapomenutelnou, silnou chuť, s výraznými oříškovo-čokoládovými tóny a intenzivním, lehce kouřovým aroma. Je to perfektní směs pro ty, kteří pijí kávu bez cukru a mléka.
Master Blend je unikátní složení s výraznou chutí, založené na tradičních italských recepturách a určené speciálně pro Aurile. Ve snaze nalézt tu nejlepší směs, byli do procesu výroby zapojeni ti nejlepší degustátoři, kteří sáhli po orientálních odrůdách arabicy a robusty. Základní chuť tvoří odrůdy pocházející z Asie, s charakteristickým kořenovo-dřevitým aroma. Sametová arabica vnáší do složení mírně nakyslý tón, zatímco intenzivní robusta zajišťuje dodání ostřejších tónů. Vznikl tak dokonale vyvážený a bohatý celek s rozvinutou chutí.
Master Blend je základem funkčních i ochucených káv Aurile.

Naše produkty

KÁVY (přejít do kategorie Aurile Káva)
Seznamte se s novou značkou FM GROUP. Objevte bohatství kávy Aurile, její chuti a aroma!
PŘÍSLUŠENSTVÍ (přejít do kategorie Aurile Příslušenství)
Každý ví, že pro přípravu lahodné kávy je potřeba kvalitní vybavení. Udělejte krok k dokonalosti a vyberte si správné příslušenství.

Druhy káv

Přírodní kávy
Nejlepší směsi vybraných káv, které byly vyvinuty pro milovníky tohoto černého nápoje.
Funkční kávy
Přírodní kávy s jedinečnými recepturami, obohaceny o výtažky z rostlin, vitamíny a cenné minerální látky.
Ochucené kávy
Přírodní kávy s vylepšenou chutí. Podmanivé aroma posiluje jejich charakter.
Vzorky (přejít do kategorie Aurile vzorky kávy)
Vyzkoušejte nesrovnatelnou chuť a aroma kávy Aurile. Sáhněte po vzorku vybraného produktu.

Aurile excellence, 100% Arabica kávová zrna nebo mletá, 250g
Aurile Excellence je originální směsí nejlepších zrn africké arabicy, především typu moka, pocházející z vybraných plantáží Etiopie. Zrna dlouho dozrávají v kávových zahradách regionu Sidamo - položených ve výšce od 1 800 metrů nad mořem. Káva z nich připravená je sametová, bez hořké příchuti, s lehkým květinovo-vinným akcentem. Specialisté považují moku za jednu z nejušlechtilejších odrůd kávy, jejíž hlubokou a hedvábnou chuť si nejlépe vychutnáte bez jakýchkoliv přísad. Zanechává podmanivou, nasládlou chuť, proloženou lehkými, kyselými tóny. Podtrhuje lahodnou chuť dortů a dezertů.
detail produktu Aurile excellence mletá 250g
detail produktu Aurile Excellence zrnková 1kg
detail produktu Aurile Excellence zrnková 250g

Aurile espresso experience, mletá káva, espresso blend, 250g
Pro všechny milovníky espressa jsme vytvořili originální směs vybraných kávových zrn z plantáží v Jižní Americe. Srdcem směsi jsou kmeny vypěstované v horských oblastech Brazílie a Kolumbie, ale její výrazná, plná chuť pochází z 10% z příměsi mastných zrn indonéské robusty. Ideální poměr zrn - 60% Arabicy a 40% robusty - způsobuje, že Aurile Espresso Experience má nezapomenutelnou, silnou chuť s výraznými oříškovo-čokoládovými podtóny a intenzivním, lehce kouřovým aroma. Je to perfektní směs pro osoby, které pijí kávu bez cukru a mléka.
detail produktu Aurile espresso experience

Aurile Energy, mletá káva s výtažkem z guarany a taurinem, 250g
Když se kolem Vás svět točí závratným tempem, musíte být o krok před ostatními. Dobijte si baterie! Sáhněte po novém zdroji přírodní energie. Zvýšená dávka kofeinu z guarany, taurin a stimulující komplex vitamínu B Vás vrátí zpátky na nejvyšší rychlost.
Aurile Energy se doporučuje zejména pro: osoby fyzicky aktivní,  osoby zapojené do tvrdé fyzické práce, sportovce, všechny pracující na noční směny (např. řidiči z povolání, bezpečnostní   personál, zdravotní péče), osoby s nepravidelným životním stylem, osoby unavené a pociťující dlouhotrvající únavu, cestující, kteří často střídají časová pásma.
Účinky: minimalizuje únavu a vyčerpání, dodává energii, zvyšuje psychofyzickou účinnost, stimuluje a osvěžuje.
detail produktu Aurile Energy

Aurile Focus, mletá káva s výtažkem z guarany a hořčíku, 250g
Těžké zadání, nový projekt a jednání? Jestli nevíte, od čeho začít - začněte od kávy. Naši aromatickou kávu jsme obohatili o hořčík, vitamín B a extra kofein z guarany - pomáhají očistit mysl a soustředit ji na to, co je opravdu důležité. Pociťte záblesk geniality s šálkem kávy.
Doporučuje se zejména pro: osoby, vykonávající zdlouhavé psychické práce, které vyžadují velké soustředění, studenty, všechny, kteří chtějí zlepšit svou paměť a koncentraci, osoby unavené a vystavené chronickému stresu.
Účinky: napomáhá ke správnému fungování nervového systému, pomáhá při udržování psychických funkcí, zostřuje Vaše smysly a zvyšuje bdělost, zlepšuje náladu, minimalizuje nervozitu a podrážděnost, které jsou spojené s únavou.
detail produktu Aurile Focus

Aurile Metabolism, mletá káva s výtažkem z Garcinia Cambogia a L-karnitinem, 250g
Pořád počítáte kalorie? Nebo máte prostě jen pocit, že Váš metabolismus zpomalil? Povzbuďte ho šálkem lahodné kávy, obohacené o zinek, chrom, L-karnitin, výtažek z garcinie kambodžské a vitamín B. Je perfektním a především bezpečným doplňkem při hubnutí a očistě těla. Společně se správnou dietou a trochou pohybu zajistí, že se budete cítit výjimečně lehce.
Doporučuje se zejména pokud: chcete zlepšit Váš metabolismus, chcete zůstat štíhlí, chcete vyhrát boj s obezitou, jíte nepravidelně nebo nezdravě, v nedávné době jste drželi omezující nebo hladovějící dietu.
Účinky: pomáhá udržovat správnou hladinu cukru v krvi, přispívá k zachování normálního metabolismu makroživin, pomáhá udržovat správný metabolismus sacharidů, přispívá k zachování normálního metabolismu mastných kyselin, dodává energii.
detail produktu Aurile Metabolism

Aurile Antioxidant, mletá káva s výtažkem z bobulí Acai a zeleného maté, 250g
Čas nelze vrátit, ale moderní věda nám umožňuje minimalizovat jeho negativní dopady. Pomáhá jí v tom celá řada bioaktivních látek: bobule acai, zelené maté, zinek a vitamín E. Kombinace nejúčinnějších antioxidantů a dobré kávy je vynikajícím elixírem mládí, který si rádi vychutnáte každý den! Využijte poklad přírody!
Doporučuje se zejména pokud chcete žít zdravější život, žijete ve velkém, znečištěném městě, máte špatné stravovací návyky, jste vystaveni chronickému stresu nebo kouříte cigarety.
Účinky: chrání před ničivými účinky volných radikálů, chrání buňky před oxidačním stresem, pomáhá při správné syntéze DNA, napomáhá správnému fungování imunitního systému, pomáhá udržovat zdravou kůži a vlasy.
detail produktu Aurile Antioxidant

Aurile Vanilla, mletá káva s chutí vanilky, 250g
Exotická, sladká vůně vanilky je perfektním doplňkem chuti přírodní kávy. Do složení přináší teplé a radostné tóny. Skutečný požitek pro Vaše smysly!
detail produktu Aurile Vanilla

Aurile Irishcream, mletá káva s chutí irské whisky a smetany, 250g
Vynikající whisky a jemná, sladká smetana jsou příchutěmi, které dokonale ladí s chutí přírodní, čerstvě pražené kávy. Budete snít o tom, že toto potěšení nikdy neskončí!
detail produktu Aurile Irishcream

Aurile Cherry, mletá káva s chutí třešní, 250g
Představte si vůni lahodných šťavnatých třešní máčených v silné kávě. Nechť vás každý doušek osvěží a vezme vás do sluncem zalitého třešňového sadu.
detail produktu Aurile Cherry 250g

Aurile Scandinavian Fruits, mletá káva s chutí skandinávského ovoce, 250g
Brusinka, borůvka, ostružina, malina, moruška a poklady Skandinávie. Kombinace džemu se sladkou koláčovou příchutí propůjčuje kávě jedinečnou vůni!
detail produktu Aurile Scandinavian Fruits 250g

Aurile Hazelnut, mletá káva s chutí lískových oříšků, 250g
Sametová nota lískových oříšků v dokonalé harmonii s chutí povzbuzující kávy je receptem na úspěšné ráno a nezapomenutelné odpoledne.
detail produktu Aurile Hazelnut

Aurile Chocolate, káva s příchutí čokolády, 250g
Klasická, sofistikovaná vůně čokolády v nezapomenutelném duetu s nejkvalitnější směsí Arabicy a Robusty zaručuje chvíle plné odpočinku a úžasnou chuť!
detail produktu Aurile Chocolate

Aurile Classic kávové kapsle, jemně mletá, 10ks
Okouzlující chuť kávy Aurile Classic je zásluhou kolumbijské odrůdy Arabicy. Kmeny pěstované na andském masivu odvozují svoji jemnost ze slunných strání, energii z vulkanických půd a za jemnost vděčí místnímu tropickému klimatu. Po uvaření se stávají hedvábnými a jejich jemně pikantní noty přinášejí příjemný pocit svěžesti s lehce citrusovou příchutí. Intenzitu chuťového zážitku prohloubí aroma, které je protkané notami ovoce a karamelu. Kolumbijská káva je jedna z nejvíce vyvážených káv, její příjemná chuť má své milovníky po celém světě. Praktické kapsle umožňují přípravu intenzivního ristretta, aromatického espressa nebo lunga - ideální pro delší vychutnání chuti a vůně.
detail produktu Aurile Classic kávové kapsle 10ks

Aurile Pure Green, zelená káva, hrubě mletá, 20 pyramidových sáčků
Pyramidové sáčky, hrubě namletá, nepražená. Káva Aurile Pure Green byla vyrobena z peruánských kávových zrn odrůdy Arabica pocházejících z ekologického zemědělství, bez použití hnojiv.
Každé zrno se sklízí ručně. Má delikátní chuť s výraznými vinnými tóny, bez nahořklé pachuti nebo kouřového aroma, které je charakteristické pro pražená zrna. Zelená káva obsahuje velké množství kyseliny chlorogenové (CGA), což je silný antioxidant a díky přítomnosti kofeinu neztrácí žádný ze svých stimulačních účinků.
detail produktu Aurile Pure Green zelená káva 20 sáčků


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

REKLAMA

Prohlédněte si hodnocení eshopu ostatními zákazníky
Přejít na hodnocení obchodu na Heureka.cz
Certifikát spokojenosti
Náš obchod získal díky vám, zákazníkům, certifikát spokojenosti od Heureka.cz. Děkuji!

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Newsletter

Informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů.